Działaj

Działaj

Przyjdź, napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) albo zadzwoń (0 801 011 902) do nas z prośbą o pomoc oraz materiały. Skontaktuj się ze swoją lokalną grupą aktywistów (patrz tutaj) i zorganizuj happening albo akcję informacyjną promującą zalety wegetarianizmu i weganizmu. Napisz do lokalnych mediów i zaproś je na akcję.

Nie wiesz jak zorganizować happening/pokaz filmu? Skorzystaj z naszej ściągawki dla aktywistów. Zobacz tutaj.

Nasze materiały możesz zamówić tutaj.

Zostań naszym wolontariuszem
Jeżeli chcesz wspomóc nas w inny sposób, możesz wesprzeć nas w prowadzeniu naszej działalności na wiele sposobów. Skontaktuj się z nami i napisz, jak chcesz pomóc, postaramy się odpisać jak najszybciej – tylko dzięki wolontariuszom możemy działać!

Zrób dotację
Pomoc finansowa jest ważna, gdyż dzięki niej mamy możliwość drukowania ulotek i innych materiałów, jak również organizowania happeningów i prowadzenia kampanii.

Fundacja Viva!
KREDYT BANK S.A.
VI O/Warszawa
53 1500 2080 1220 8000 0100 0000
z dopiskiem "kampania Zostań Wege"

Wpłać nam 1% podatku
Corocznie przekazywany nam 1% podatku pozwala na przeprowadzanie kampanii takich, jak ta. Wszelkie potrzebne  informacje znajdziesz na naszej stronie: www.1procent.viva.org.pl.